0212 824 0514 nolu telefon numarası dolandırıcı mı?

Türk Telekom, +902128240514 numaralı telefon hakkında bir basın açıklamasında bulundu. Kendi isimlerini kullanan bu numarayla alakalarının olmadıklarını duyurdu.

0212 824 0514 nolu telefon numarası dolandırıcı mı?

Türk Telekom'dan yapılan basın açıklaması şu şekilde: "Türk Telekom adı kullanılarak, şirketimizin müşteri ilişkilerine ait olmayan 902128240514 numaralı hattan abonelerimizin arandığı, taahhütleri hakkında gerçeği yansıtmayan bilgi verildiği ve teklifler sunulduğu tespit edilmiştir.

Şirketimizle ilgisi olmayan, kötü niyetli kişilerce yapılan bu aramalara vatandaşlarımız kesinlikle itibar etmemelidir. Şirketimizin itibarını sarsmayı hedefleyen bu eylemlerle ilgili olarak gerekli tüm hukuki ve yasal süreçleri başlatmış bulunmaktayız.

Türk Telekom olarak müşterilerimizin mağdur olmamaları için konuyu yakından takip edeceğimizi bildirir, resmi müşteri kanallarımız dışında benzer aramalara itibar gösterilmemesini kamuoyunun bilgisine sunarız."

Üstbaşlık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Hicran unal 3 yıl önce

Peki bu kisiler bizim kisisel bilgilerimize nasil ulasiyor. Bizle alakasi yok demejle aklanmiyorsunuz. Hattimi turk telekomdan alacagim.