Kiğılı makarna, tuvalet kağıdı satmaya başladı

Kiğılı makarna, tuvalet kağıdı satmaya başladı. Yılların klasik giyim ve  gömlek markası Kiğılı, ev ve market ürünleri satışına başladı. Bu durum ev ve market ürünü satan markalar tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Kiğılı, krizi fırsata çevirmenin hesaplarını yapıyor.

Kiğılı makarna, tuvalet kağıdı satmaya başladı

Covid-19 Koronavirüs nedeniyle temel ihtiyaç maddeleri ve gıda ürünlerine talep artınca, yıllardır tekstil sektöründe faaliyet gösteren Kiğılı markası makarna, bebek bezi satmaya başladı. Bu girişim sonrası "https://www.kigili.com/ev-market/" linki altında "Ev & Market, Ev Tekstili, Hijyen & Temizlik, Kağıt Ürünleri, Kişisel Bakım, Bebek Ürünleri, Temel Gıda, İçecek Ürünleri, Pet Shop ve Piller" alt kategorleri oluşturuldu. 

Markanın internet sitesinde daha önce Takım Elbise, Gömlek, Ceket, Tişört, Triko & Kazak, Pantolon, Sweatshirt, Mont & Kaban, Ayakkabı & Aksesuar, Outlet, X Oktay Kaynarca kategorilerinde ürün satışı yapılıyordu.

Kığılı, son girişimiyle ilgili paylaştığı görselde, "Birlikte Başaracağız" temasını işledi. Kategori tanıtımında ayrıca," Evde bir eksik kalmasın diye, market ürünleri kigili.com'da. Bu toprakların güvü birlik olmaktan gelir... Bu yüzden hareketere geçtik, evimizi diğer üreticilere açtık. Dayanışmanın ülkemiz için ne kadar elzem olduğunun bilincindeyiz. #BirlikteBaşaracağız diye kigili.com'da bir aradayız... Market gurubundaki 75 TL ve üzerindeki tüm alışverişlerinizde  kargo bizden." notu paylaşıldı.

Online Alışveriş, kiğılı
 

Üstbaşlık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol