MediaMarkt’tan öğrenci indirimi!

MediaMarkt Türkiye, okulların açılmasıyla hem öğrencilere hem de ebeveynlere özel bol avantajlı indirimler gerçekleştiriyor. Sabah yapılacak kahvaltıda kullanılacak mutfak gereçlerinden okulda kullanılacak bilgisayarlara ve telefonlara kadar çok çeşitli indirimler sunan MediaMarkt, aynı zamanda öğrenci evlerinin temel ihtiyaçları televizyonlarda da özel fırsatlar sunuyor.

MediaMarkt’tan öğrenci indirimi!

İlköğretimden üniversitelere kadar milyonlarca öğrenci, Eylül ayının gelmesiyle birlikte okullarına başladı. Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt ise öğrencilere özel 4 – 8 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak çok özel bir kampanya başlattı.

Kahvaltıya yardımcı ürünler MediaMarkt’ta indirimde

MediaMarkt; öğrencilerin derslerinde daha başarılı olabilmeleri için Tefal Family Tost Makinesini 299 TL’den, Electrolux EKF 3300 Filtre Kahve Makinesini 199 TL’den, Arzum AR1092 Mano El Blender Setini 159 TL’den ve Korkmaz A369 Demtez Inox çay makinesini ise 199 TL’den satışa çıkarıyor.

Öğrenci evlerinin ihtiyacı televizyonlar da MediaMarkt’ta

MediaMarkt, öğrencileri evde bir araya getiren film, dizi, maç veya konsol oyunlarının baş ekipmanı televizyonlarda da çılgın indirimler gerçekleştiriyor. Samsung’un 123 cm ekranlı akıllı televizyonu 2999 TL’den satışa sunulurken Samsung’un 139 cm dev ekranlı 4K UHD Smart Led TV’si ise 4999 TL’den satışa sunuluyor. Sadece MediaMarkt’larda satışa sunulan PEAQ marka PTV 32H0-NTR 80 ekran televizyon ise 999 TL’den satılıyor.

Windows 10’lu bilgisayarlar indirime giriyor

Kampanya ile indirime giren bir diğer ürün kategorisi kuşkusuz öğrencilerin en büyük ihtiyaçlarından olan bilgisayarlar. Hem günlük hayatın büyük bir kısmında yer tutan hem de öğrenim hayatının vazgeçilmez cihazları olan bilgisayarlar; MediaMarkt’ın büyük indirimlerinin yanı sıra Windows 10’un gücüyle geliyor. Buna göre Lenovo NB IP S145-14IWL dizüstü bilgisayar 1999 TL’den, HP 6TC05EAQ 3199 TL’den, 8 GB RAM ve 256 SSD’li ve Windows 10’lu Lenovo bilgisayar ise 5499 TL’den satışa sunuluyor.

Akıllı telefonlar hediyeleriyle geliyor

Okul alışverişlerinde ilk sırayı alan ürünlerden akıllı telefonlarında ise MediaMarkt, indirim fırsatlarının yanı sıra hediyeli ürünler de sunuyor. Kampanya ile Huawei Y5 2019 16 GB akıllı telefon 1049 TL’den satışa sunulurken 149 TL değerindeki Huawei Band 3E de hediye edilecek. Oppo’nun dev ekranlı RX17 Neo 128 GB modeli ise 2479 TL’den satılacak. Kampanyanın hediyeli diğer bir ürünü ise Samsung Galaxy A80 128 GB. MediaMarkt, 5599 TL’den satışa sunulan Galaxy A80 alan teknolojiseverlere 249 TL değerinde Samsung Galaxy Fit E de hediye edecek. 199 TL değerindeki Caselogic Jaunt Sırt Çantası hediyesiyle gelen Samsung Galaxy A30 64 GB ise 2099 TL’den satılacak.

Akıllı çocuk saatlerinde yüzde 30’a varan indirim

Öğrencilerin okul döneminde ihtiyaç duyacağı diğer bir ürün kategorisi ise akıllı cihazlar. Özellikle okula ilk defa başlayacak çocukları için endişelenen ve onlarla irtibat halinde kalmak isteyen aileler için akıllı telefonun yanı sıra akıllı çocuk saatleri de önemli bir yer tutuyor. Bu saatlerde bulunan birçok özellik, ebeveynlerin çocuklarından daha kolay haber almaları için tasarlandı. Örneğin ebeveynler, cep telefonlarından çocuklarını anlık olarak takip edebilecekleri gibi bazı saatler aracılığıyla güvenli bölgeler de oluşturabiliyor. Böylece çocuklar tanımlı bölge dışına çıktığında ebeveynlere bildirim gönderilebilecek. Ayrıca hızlı arama gibi özellikler sayesinde de ebeveynlerin belirlediği kişiler, akıllı çocuk saatleri aracılığıyla aranabiliyor. MediaMarkt, 8 Eylül tarihine kadar akıllı çocuk saatlerinde yüzde 30’a varan indirimler gerçekleştirecek.

Üstbaşlık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol