Popeyes Şiş Kebap Nuggets

Hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda bünyesinde yer alan uluslararası lezzet markası Popeyes, Türk halkının çok sevdiği şiş - kebap tutkusundan hareketle “Popeyes Şiş Kebap Nuggets”ı geliştirdi.

Popeyes Şiş Kebap Nuggets

Türkiye’de hızlı servis restoran sektörünün lideri olan TAB Gıda bünyesindeki dört uluslararası markadan biri olan Popeyes, Türk damak tadına uygun yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. “Nugget Bizim Şişimiz!” mottosuyla yola çıkan Türkiye’nin en büyük tavuk restoran zinciri* Popeyes, Türk halkının şiş kebap tutkusundan yola çıkarak, “Şiş Kebap Nuggets” ile geniş ürün yelpazesine bir yenisini daha ekledi.

Popeyes tarafından yenilik arayan lezzet tutkunları ve aynı zamanda geleneksel tatlardan da vazgeçemeyen tavuk severler için özel olarak hazırlanan Şiş Kebap Nuggets; 2 Şiş Kebap Nuggets, 2 Lavaş, Orta Boy Patates ve Orta Boy İçecek’ten oluşuyor. Popeyes’ın tüm restoranlarında satışa sunulan, klasik nugget lezzetine yepyeni bir yorum katan, özel sosu ile harmanlanmış benzersiz bir ürün olan Şiş Kebap Nuggets, tadına doyulmaz yumuşacık nugget parçaları ve özenle dizilmiş California biberleri ile eşsiz bir lezzet sunuyor.

Üstbaşlık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol