Çeyrek altın fiyatı ne kadar oldu? 1 Eylül

Eylül ayının ilk gününde altın fiyatlarının ne kadardan olduğu merak konusu oldu. Çeyrek altının fiyatı ise en merak edilenlerden, çeyrek altın hem düğünlerde hediyelik olarak hem de yatırım amaçlı sıkça alınıp satılıyor.çeyrek altın ne kadar oldu? Altının gramı ne kadar oldu?

Çeyrek altın fiyatı ne kadar oldu? 1 Eylül

Eylül ayının ilk gününde altın fiyatlarının ne kadardan olduğu merak konusu oldu. Çeyrek altının fiyatı ise en merak edilenlerden, çeyrek altın hem düğünlerde hediyelik olarak hem de yatırım amaçlı sıkça alınıp satılıyor. çeyrek altın ne kadar oldu? Altının gramı ne kadar oldu?

Türk kültüründe önemli bir yeri olan çeyrek altın, düğün sezonunun kapanmasına kısa bir süre kala, fiyatı en çok merak edilen altın türleri arasında yer alıyor. İşte, 1 Eylül 2019 altın fiyatları...

ÇEYREK ALTIN: Piyasalarda 465,16 lira civarında satılan çeyrek altının alış fiyatı ise 454,86 lira seviyelerinde.

GRAM ALTIN: Sabah saatlerinden itibaren yükseliş trendinde olan gram altın ın fiyatı ise 285,09 seviyelerinde işlem görüyor.

CUMHURİYET ALTINI: Yatırım yapanların sıklıkla tercih ettiği altın türü ise hiç kuşkusuz Cumhuriyet altını. Piyasaların gözdesi Cumhuriyet altını 1.913 liradan işlem görüyor.

YARIM ALTIN: Vatandaşların güncel fiyatını merak ettiği bir diğer altın türü olan yarım altın da 930,31 lira civarından işlem görmeye devam ediyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol