Salda Gölü'ne tuvalet ve bulaşıkhane, ihale ilanı yayınlandı

Türkiye'nin el değmemiş doğal güzelliklerinden olan Salda Gölü Tabiat Parkı'na işletme açılması yönündeki tartışmalar devam ederken Tarım ve Orman Bakanlığı, 6.Bölge Burdur Şube Müdürlüğü Salda Gölü Tabiat Parkı'yla iligli 2 ihale ilanı yayınladı.  Önce bulaşıkhane, sonra tuvalet yapılacak.

Salda Gölü'ne tuvalet ve bulaşıkhane, ihale ilanı yayınlandı

Türkiye'nin el değmemiş doğal güzelliklerinden olan Salda Gölü Tabiat Parkı'na işletme açılması yönündeki tartışmalar devam ederken Tarım ve Orman Bakanlığı, 6.Bölge Burdur Şube Müdürlüğü Salda Gölü Tabiat Parkı'yla iligli 2 ihale ilanı yayınladı. 

Her ne kadar Salda Gölü çevresine işletme açılmasından vageçilmiş gibi görünsede bakanlık, yayınladığı ihale ilanlarıyla çalışmalrın devam ettiğinin işaretini verdi. 

İlk ihale 2 Eylül'de yapılacak

2 Eylül'de yapılması planan Salda Gölü Tabiat Parkı Bulaşık Ünitesi Bakım Onarım ve Yenileme İşi yapım işi ihalesi kapalı zarf usülü teklif verilmesiyle gerçekleşecek. İhaleyi alan firma, 5 gün içinde işe başlayıp, 30 günde teslim edecek. 

İkinci ihale 3 Eylül'de 

Tarım Ve Orman Bakanlığı 6. Bölge Müdürlüğü Salda Gölü Tabiat Parkı WC Bakım Onarım ve Yenileme İşi yapım işi için ise 3 Eylül'de ihale yapılacak. İş, 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek. 

Şartnameye göre; Salda Gölü Tabiat parkı içerisinde yer alan 1 adet WC yapısının tadil edilerek yeniden kullanıma kazandırılması için yapılacak tadilat işlemleri 60 günde bitirilecek. 

Osman Yakut

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol