Cem Yılmaz'dan karaborsa bilet açıklaması

Cem Yılmaz, 2 saat içinde tükenen gösteri biletlerinin karaborsaya düştüğü yönündeki haberlere ve hayranlarının tepkisine karşılık bir açıklama yaptı.

Cem Yılmaz'dan karaborsa bilet açıklaması

Cem Yılmaz gösteri biletleri yok satıyor. “CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum – Plus” isimli gösterisi sezon boyunca Zorlu PSM’de seyircisi ile buluşacak olan Cem Yılmaz’ın ilk 9 gösterisine ait biletler 1 Ağustos 2019 (bugün) satışa çıktı. Satışa çıkar çıkmaz yoğun ilgi ile gösterilen biletlerin tamamı 2 saat içinde tükendi. Ünlü komedyenin hayranları biletler karaborsaya düştü tepkileri ve basında yer alan haberler üzerine Cem Yılmaz Twitter'da  açıklama yapmak zorunda kaldı. Cem Yılmaz'ın bu açıklaması da hayranlarının tepkisinin dinmesini sağlayamadı. 

Cem Yılmaz'dan karaborsa bilet açıklaması 

Ünlü komedyen açıklamasında "Artık bu maksatlı haberden de sıkılmaya basladım ha ! Herkes gibi biletim satışa çıkıyor,seyircimiz alıyor ve bitiyor ! Karaborsa karaborsa diye diye sanki bir tuhaflık varmış gibi....Zaten öyle bişey de yok ..Sahte bilettir,dolandırıcıdır o en fazla." ifadelerine yer verdi 

Üstbaşlık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol