Rapunzel saçlarını perukçuya sattı. Rapunzel !f İstanbul’da!

Çeşitliliğin birlikteliğinden doğan !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin yeni reklam filmi, masal dünyasından gelen Rapunzel’in İstanbul’da yüzleştiği gerçekleri konu alıyor.

Rapunzel saçlarını perukçuya sattı. Rapunzel !f İstanbul’da!

Söyleyecek sözü olanları 18 yıldır bir araya getiren !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali yeni reklam filmi nde hayat kadar fantastik ve gerçek bir masal anlatıyor. Rapunzel, fantastik masal dünyasından gerçek dünyanın içine gelmiştir ve hayatta kalmak için fedakarlıklar yapmak zorundadır. Rapunzel’in en önemli özelliği olan uzun saçlarını satıp hayatta kalacak parayı elde etmekten başka şansı yoktur.

Rapunzel uzun saçlarını perukçuya sattı

“Rapunzel İstanbul’da yaşasa ne yapardı?” sorusunun alternatif cevabı niteliğindeki film, aynı zamanda bir masal bağımsız bir film estetiğinde nasıl çekilirdi sorusuna da cevap oluyor. Klasikleşmiş masallara “Bir de buradan bak” diyen reklam filminin bir yenisi yakında yayında olacak ve bu sefer de farklı bir kadere sahip olan Kurbağa Prens’i anlatacak.

18. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nin masallara gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaşan yeni reklam filmine http://ifistanbul.com.tr/ adresinden ulaşılabiliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol