Cem Yılmaz'ın yaşlanmış hali, yaşlı Cem Yılmaz

Cem Yılmaz'ın yaşlanmış halini görenler, gözlerine inanamadı. Ünlü komedyen yaşlanma efektiyle manipüle edilen fotoğraflarını Instagram üzerinden paylaştı.

Cem Yılmaz'ın yaşlanmış hali, yaşlı Cem Yılmaz

Cem Yılmaz, Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla tüm hayranlarını şaşırtmaya devam ediyor. Ünlü komedyen yüz hatları kırışmış, saçı sakalı ağarmış ve boynu öne doğru eğilen fotoğrafını altına "28 senedir Datça'dayım... Show dünyasından uzak kafamı dinliyorum... Arada tanıyanlar oluyor, sağolsun belediye de bir yer verdi heykel yapıyorum... İlaçlarımı tabi alıyorum." diye yazdı. Bu paylaşım ünlü komedyenin hayranlarından büyük beğeni aldı.

Tarkan'nı da yaşlandırdı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz muzipliğini Tarkan konusunda da gösterdi.  "Tarkan yeni albüm Futu Futu. Müzik marketlerde." notuyla Tarkan'ın yaşlanmış halini paylaştı.

Ozan Güven'in GQ ödül törenindeki fotoğrafının manipüle edilmiş halinin altına ise "Sevgili kardeşim Ozan'ın 50. Snat yılı ödülünü verirken." diye yazdı. 

Diğer bir yaşlanmış Cem Yılmaz ve Ozan Güven pozu ise Arif ve 216 filminin afişiyle ilgili oldu.

Tüm paylaşımlar sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük beğeni topladı.

Ahmet Kural, Acun Ilıcalı gibi bir çok ünlü isim de yaşlanma efektiyle manipüle edilmiş fotoğraflarını paylaştı. Paylaşımların FaceApp isimli mobil bir uygulamanın tanıtımına yönelik olduğu anlaşıldı. Yaşlandırma programı hakkında arama yapan  kullanıcılar kısa süre sonra gerçeği öğrendi.

Osman Yakut

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol