Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan boşandı, birbirinin elini bırakamadılar

Uzun süredir evlilikleriyle ilgili dedikodular dolaşan ünlü çift Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan boşandı. Ünlü çift boşanma davasının görüldüğü adliyenin kapısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bu sırada biribirlerinin elini bırakamamaları dikkatlerden kaçmadı. 

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan boşandı, birbirinin elini bırakamadılar

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan beş yıldır devam eden bir evliliği vardı, uzun zamandır ayrılacakları konuşulan çift anlaşmalı olarak boşandıklarını açıkladı. 

 Adliyeden kol kola çıkan Serdar Ortaç ve Chloe Lougnan kısa bir açıklama yaptı. Serdar Ortaç "Yütüremedik evliliğimizi, olmadı... Karşılıklı anlaştık, anlaşarak boşandık. O çok iyi bir insan her zaman dostum her zaman arkadaşım olacak. Nesip böyleymiş. Hanımı gönderiyorum benim evrak işlerim var onları imzalamam gerekiyor." dedi.

Chloe Loughnan ise "Severek evlendim, severek boşandım. Onu çok seviyorum, her zaman seveceğim. Maalesef olmadı." demekle yetindi.

Muhabirlerin birbirinize karşı bir talebiniz oldu mu sorusuna ise ünlü isimler, "karşılıklı anlaştık, avukatımız gerekli dosyaları hazırladı, karşılıkl anlaştık" yanıtını verdi.  

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan'ın boşanması serdar ortaç chloe loughnanın boşanması

Üstbaşlık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol