Tarkan, kızı Liya'nın ilk doğum günü fotoğraflarını paylaştı

Tarkan kızı Liya'nın birinci yaş partisi fotoğraflarını Instagram'da #TBT olarak paylaştı. Fotoğraf hayranlarının yoğun beğenisine ve yorumlarına maruz kaldı.

Tarkan, kızı Liya'nın ilk doğum günü fotoğraflarını paylaştı

Tarkan, kızı Liya'nın ilk doğum günü fotoğraflarını paylaştı. 14 Temmuz 2018'de doğan Liya geçtiğimiz hafta 1 yaşına girdi. Megastar Tarkan kızı Liya'nın doğum günü partisi için kapsamlı bir organizasyon düzenletti. Doğum günü partisine  Tarkan ve Tevetoğlu'nun ailesi ve santçı dostları katılmıştı. 

Perşembe günleri Instagram kullanıcıları arasında #TBT olarak bilinen eski perşeme günlerinden bir fotoğraf hastagı'nda Tarkan kızının ilk doğum gününden iki kare paylaştı. Fotoğrafların yorumuna ise "Bugünün tbt’si Liya’mızın ilk doğum gününden olsun dedim" yazdı.  

Selfie olarak çekilen fotoğrafta Tarkan ünde kızı Liya ise Eşi Pınar Tevetoğlu'nun kucağında görülüyor. Renkli balonlar ve süslerle bezenen mekanın kapısı ise arka fonda. Rengarenk bir kıyafet giyen Liya'nın yüzü maalesef yine görülmüyor. Diğer fotoğrafta ise Liya, Tarkan'ın kucağında, biraz huysuzlanmış görünüyor. Ancak, ailesi oldukça mutlu görünüyor.  

Fotoğraflar bir saat gibi kısa bir sürede çeyrek milyona yaklaşan beğeni aldı. 

Osman Yakut

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol