Tarkan'ın kızı Liya'nın yeni fotoğrafları, Tarkan'ın kızı kime benziyor?

Megastar Tarkan'ın kızı Liya'nın yeni fotoğraflarını paylaştı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle Instagram hesabından paylaşımda bulunan Tarkan, ilk kez Liya'nın yüzünün büyük bir bölümünü insanlarla paylaşmış oldu.

Tarkan'ın kızı Liya'nın yeni fotoğrafları, Tarkan'ın kızı kime benziyor?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan Tarkan Tevetoğlu, "Çocuklaaaaar 23 Nisan Çocuk Bayramınız kutlu olsun" notuyla eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya'nın bulunduğu fotoğraflar paylaştı. Tarkan'ın bu gönderisi binlerce hayranı tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. 

Daha önce kızıyla ilgili çeşitli fotoğraflar paylaşan Tarkan, kızının yüzünün görünmemesine özen gösteriyordu. 23 Nisan'da yaptığı paylaşımda ise bu hassasiyetini biraz esneten Tarkan, farklı profillerden Liya'nın yüzünün görüldüğü iki fotoğraf paylaştı. 

Tarkan'ın kızı kime benziyor? 

Tarkan'ın Liya'nın yüzünü göstermeme hassasiyetinin sebebi bilinmez ama kızının en çok kime benzediği merak konusuydu. Son paylaşımlarla birlikte Liya'nın büyük bir oranda annesine benzediği ortaya çıktı. 

Hayranları Tarkan'ın bu gönderisinin altına hem kendisi hem de ailesiyle ilgili iyi niyet temennilerinde bulunduğu görüldü. 

Üstbaşlık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol