Emre Erdemoğlu, Onu Alma Beni Al koleksiyonu defilesi

Ünlü tasarımcı Emre Erdemoğlu, Mercedes Benz Fashion WeekİstanbulSonbahar/Kış 2020 kapsamında “Onu Alma Beni Al” adını verdiği, Lila ve turuncunun, mor ile buluştuğu 2020 Kış koleksiyonunu muhteşem bir defile ile tanıttı.

Emre Erdemoğlu, Onu Alma Beni Al koleksiyonu defilesi

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul Sonbahar/Kış 2020 kapsamında gerçekleşen Emre Erdemoğlu defilesi İstanbul’da iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü simalarının katılımıyla gerçekleşti.

Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin düzenlediği EİB Moda Tasarım Yarışması’nda yarışmacılara Koçluk yapan Emre Erdemoğlu 2020 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda Sezen Aksu şarkılarını ve portresini koleksiyonuna işlemiştir.Tüm detaylarda Sezen Aksu portresini grafiksel bir dille yorumlamış,şarkı sözleriyle desteklemiştir.Şarkılarda geçen sözleri telkırma nakış ,baskı ve dokuma tekniği ile koleksiyonunun bütününde kullandı.Her sezon farklı karakterleri koleksiyonlarına işleyen tasarımcı, bu sezon da hayranı olduğu sanatçıyı farklı bir anlatım şekliyle siz moda severlere sunuluyor.

Sokak stilinin farklı formlarla birleştirildiği koleksiyonda,70'ler stili Oversize formda kabanlar, print desenli gömlekler,parçaboya kadife takımlar,uçuşan trençkotlar ,lila rengi uzun el örmesi saçaklı kemerlerdefilede sıkça karşılaştığımız detaylar arasında yer alıyor.

Gelecek sezon İtalya’da deri koleksiyonunu sunacak olan tasarımcının muhteşem defilesini Kerem Cem,Cem Belevi,Gökhan Türkmen,Şükrü Özyıldız,Aylin Arasıl,Zeynep Mansur gibi ünlü isimlerin yanısıra büyük bir davetli kitlesi izledi.

Ünlü sanatçı Simge Sağın, Emre Erdemoğlu’nun defilesinde özel konuk olarak defilenin kapanışını yaptı.

Koreografisini Öner Evez ve Yakup Biçer’in üstlendiği defilenin müziklerini Oben Budak hazırlarken, styling de Alexander Kokoskeriya ile çalışan başarılı modacı davetlilerden tam not aldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol