Puma, 2019 İlkbahar-Yaz Kadın Trailblazer Koleksiyonu

Puma, trendlere yön veren 2019 İlkbahar-Yaz Kadın Trailblazer Koleksiyonu’yla; güç ve şıklığı bir araya getiriyor.

Puma, 2019 İlkbahar-Yaz Kadın Trailblazer Koleksiyonu

Puma, ilhamını kadınların gücünden alan 2019 İlkbahar-Yaz Trailblazer Koleksiyonu’yla dayanıklılık ve feminenliği aynı potada eritiyor. Siyah, beyaz, pembe ve petrol tonları ile metalik dokunuşların hakim olduğu koleksiyonun antrenman ürünlerini Adriana Lima, spor stilini ise Cara Delevingne temsil ediyor. Trailblazer Koleksiyonu’nda kullanışlı çantalar, hareket kolaylığı sağlayan taytlar, şık üst gruplar ile yüksek performans sunan ayakkabılar öne çıkıyor.

Ayakkabını Değiştirmeden Modunu Değiştir: Mode XT

“Nerede olursan ol, yoğun çalış” mottosuyla tasarlanan Mode XT, gün boyu yapılan tüm aktivitelere şıklık ve tarz katıyor. Kışkırtıcı siluetiyle, spor salonundaki yoğun bir antrenmandan, tarzların ortaya konacağı özel bir partiye kadar her ortama uyum sağlayan Mode XT, kendine güvenen kadınlardan ilham alıyor. Sokak stilini performansa hazır teknoloji ile harmanlayan Mode XT, PROFOAM orta tabanı ve HYBRID Foam teknolojileri ile üst düzey antrenman deneyimi yaşatıyor. Pürüzsüz dış taban zorlu antrenman hareketleri için sağlam tutuş sağlarken; hafif üst kısmı ise spor tutkunlarına konfor sunuyor.

Boksun cesaret ve zerafeti Jaab XT’de birleşiyor!

PUMA’nın yüksek seviye antrenmanlara uyum sağlarken aynı zamanda stiliyle ön plana çıkan yeni silüeti Jaab XT, kadınları motive ederek en iyi performanslarını ortaya çıkarmalarına yardımcı oluyor. Jaab XT’nin çarpıcı silueti, boksun cesaret ve zarafetinden esinleniyor. Jaab XT’de ağ desteği ve ayağı sarmalayan kauçuk parçalar bulunuyor. Patik yapısı ile ayağa mükemmel şekilde oturan performans ayakkabısı aynı zamanda sahip olduğu PROFOAM ve Hybrid Foam teknolojileri ile antrenman esnasında devamlı konfor sağlıyor.

Üstbaşlık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol