Diş fırçaları akıllanıyor: Oral-B Genius X 

​​​​​​​Her yıl vizyonuna ulaşmak için sürekli inovasyon yapmaya devam eden Oral-B, bu sene yapay zeka özellikli yeni Oral-B Genius X  ile daha akıllı diş cihazlarına doğru bir adım daha atıyor.

Diş fırçaları akıllanıyor: Oral-B Genius X 

Oral-B’nin bugüne dek sunduğu en gelişmiş diş fırçası olan ve ağız bakım profesyonelleriyle birlikte tasarlanan Genius X, yepyeni bir şeyi başarıyor: Bireysel fırçalama stillerini değerlendirmek ve kullanıcılara daha iyi fırçalama alışkanlıkları kazanmaları için koçluk vermek amacıyla için binlerce kişinin diş fırçalama davranışları hakkındaki bilgileri bir araya getiriyor. Yapay zeka teknolojisi, insanların ağız içinde tam olarak nereleri fırçaladıklarını izliyor ve daha iyi ağız sağlığı için daha fazla dikkat gerektiren alanlar konusunda kişiselleştirilmiş geri bildirim sunuyor.


Oral-B’nin diş hekimleri arasında yaptığı araştırmalar, basit ve kullanımı kolay olduğunda inovasyonun başarıya ulaştığını ortaya koyuyor. Yapay zeka özellikli Genius X teknolojisi, fırçalama alışkanlıklarınızı veya stilinizi değiştirmenizi gerektirmeden kesintisiz şekilde işliyor ve geri planda çalışıyor. Binlerce farklı fırçalama stilinden öğrendiği için de benzersiz bir teknoloji olarak ortaya çıkıyor. Lüksemburg'daki Diş Hekimliği ve Tıp için Dijital Teknolojiler Üniversitesi'nden Prof. Dr. Ralf Rössler, şöyle açıklıyor: “Her hasta farklıdır, biz de bu nedenler kişiye uyum sağlayan çözümler arıyoruz. Oral-B, hastalara ağız sağlığında en iyi sonucu elde etmek için fırçalama biçimlerini değiştirmek zorunda kalmadan mükemmel ve kişiselleştirilmiş bir fırçalama deneyimi sunuyor. Bu açıdan gerçekten çığır açıyor.”Yapay zeka özellikli Genius X, akıllı cihazların veri analitiklerini kullandığı ve bir ağız bakım cihazını insanların günlük sağlık rutinlerindeki en önemli unsura dönüştürdüğü bir geleceğe atılan ilk adımı temsil ediyor. MWC etkinliğine katılanlar, yapay zeka özellikli Oral-B Genius X ile birlikte markanın gelecek vizyonunu deneyimleyecek ilk kişiler olacak.Oral-B, 2019 yılında herkesin kendi özel ihtiyaçlarına uyan en iyi ve en yenilikçi ürünü bulabileceği bir yelpaze sunuyor.


Yapay zeka özellikli Oral-B Genius X, kullanıcıların dişlerini nasıl fırçaladıklarını biliyor ve ağız sağlıklarını iyileştirmelerine yardımcı oluyor. Oral-B, tıpkı parmak izi gibi herkesin diş fırçalama tekniğinin de benzersiz olduğunu anlıyor. Binlerce fırçalama stilinden öğrendiği bilgilerden yararlanıyor.
Yapay zeka özellikli Oral-B Genius X, yeni şık ve modern seyahat yuvasıyla hem fırçayı hem akıllı telefon gibi USB bağlantılı cihazları şarj edebiliyor, böylece elektrikli diş fırçasını seyahatlerde yanınıza almayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor.
Oral-B, Oral-B Funzone ve Disney Magic-Timer’ı da içeren Oral-B uygulaması aracılığıyla her yaştan ve kültürden kullanıcıya koçluk veren ve motive eden bağlantılı diş fırçaları alanında çığır açan yenilikler sunmaya devam ediyor.
İnsanlar her ne kadar dişlerini 2 dakika fırçaladıklarını düşünseler de bu süre aslında ortalama 30 – 60 saniye arasında oluyor. Oral-B, uygulama ile ortalama fırçalama süresini 2 dakika 22 saniyeye çıkararak diş hekiminizin tavsiyesinin ötesine geçiyor.
Oral-B’nin en iyi diş macunu olan “Gum & Enamel Repair” (Dişeti ve Diş Minesi Onarımı) da gelecekte yaşanabilecek sorunları engellemeye yardımcı oluyor *
Oral-B Teen, Junior ve Kids fırçalar, diş fırçalamayı yeniden eğlenceli hale getiriyor.

 

Üstbaşlık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol