A Milli Takımımızın Andorra maçı hazırlıkları sürüyor

A Milli Takımımız, EURO 2020 Elemeleri'nde 7 Eylül Cumartesi günü Andorra ile İstanbul'da oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına 3 Eylül'de  TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde saat 18.30'da yaptığı antrenmanla devam etti.

A Milli Takımımızın Andorra maçı hazırlıkları sürüyor

Teknik Direktör Şenol Güneş nezaretinde basına açık olarak gerçekleştirilen antrenmanda, ısınma hareketlerinin ardından pas ve ikinci bölgede oyun çalışmaları yapıldı. Taktik çalışma ile idman sona erdi. 

Antrenmanda ayak bileği burkulan Nazım Sangaré, sakatlıkları nedeniyle tedavilerine devam edilen Dorukhan Toköz ve Ozan Tufan, kas sertleşmesi şikayetlerine dönük bireysel idman programı dahilinde çalışan Emre Belözoğlu ve Enes Ünal, tedavi ve rehabilitasyon programını sürdüren Okay Yokuşlu bugünkü antrenmana katılmadı.

Çalışma esnasında girdiği ikili mücadele sonrası sağ ayak bileğinde zorlanma meydana gelen Yusuf Yazıcı idmanı yarıda bıraktı.


A Milli Takımımız, Rivadaki çalışmalarına devam etti

2020 UEFA Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde 7 Eylül'de İstanbul'da Andorra'yı konuk edecek ve 10 Eylül'de Moldova ile deplasmanda karşılaşacak A Milli Takımımız, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'ndeki hazırlıklarına devam ediyor. 
 
Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde bugün saat 18.30'da ilk 30 dakikası basına açık olarak gerçekleştirilen antrenmanda taktik çalışmalar yapıldı.  
 
Sakatlıkları nedeniyle tedavi ve bireysel antrenman programlarına devam eden Okay Yokuşlu, Ozan Tufan, Dorukhan Toköz ve Nazım Sangaré bugün yapılan idmana katılmazken, dünkü antrenmanda yer almayan Emre Belözoğlu ve aynı çalışmayı yarıda bırakan Yusuf Yazıcı ise takımla birlikte antrenman yaptı.
 
A Milli Takımımızın bugünkü çalışmasını, Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut da izledi. 
 
A Milli Takımı, 5 Eylül'de saat 18.30'da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla Andorra ve Moldova maçlarının hazırlıklarını sürdürecek.

Üstbaşlık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol