Beşiktaş'ın yeni transferi Tyler Boyd "Harika bir kulübe geldim"

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'nın Saalfelden kasabasında sürdüren Beşiktaş'ın yeni transferi Tyler Boyd basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın yeni transferi Tyler Boyd "Harika bir kulübe geldim"

Beşiktaş'ta olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Boyd, "Gerçekten harika bir kulübe geldim. Çok büyük bir kulüp ve burada olmaktan dolayı çok mutluyum. İlk geldiğim günden beri herkes bana kollarını açtı. Her şey çok güzel gidiyor. Burada Avusturya'daki koşullar da gayet güzel ve her şey müsait. Gerçekten çok mutlu ve heyecanlıyım. Buraya ilk geldiğim günden itibaren hem takım arkadaşlarım hem de teknik ekip beni çok iyi karşıladı. Bana ailenin bir parçası olduğumu hissettirdiler" dedi. 

Teknik direktör Abdullah Avcı'nın yeni Visca'sı ile ilgili soru üzerine Beşiktaş'ın yeni transferi Tyler Boyd, "Burada tabi hocayla birlikte çalıştıkça onun oyun felsefesine ve benden beklentilerine alışmaya çalışıyorum. Kendimi başka oyuncularla karşılaştırmak istemiyorum. Pozisyonla ilgili sağ ya da sol taraf anlamında herhangi bir tercihim yok. Ama açık olarak oynamak isterim. Hocam ne görev verirse onu yapacağım. Benim öncelikli özelliklerim asist ve gol" şeklinde konuştu.

Başka kulüplerden de teklif aldığını ifade eden Boyd "Tabii ki Beşiktaş'tan teklif almak çok heyecan vericiydi. Başka opsiyonlar da vardı ama ben Beşiktaş'ı tercih ettim. Özgüvenim de yüksek. Çok doğru bir tercih yaptım." dedi. 

Beşiktaş'ta şampiyonluğun birinci ve tek hedef olduğunu ifade eden Boyd, "Burada şampiyonluğun Beşiktaş için her zaman birinci ve tek hedef olduğunu biliyorum. Beklentilerin olduğunun da farkındayım, iyi bir kadromuz var. Bu beklentilere karşılık vermek istiyoruz. Bunun için elimden gelen her şeyi yapacağım" diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol