Galatasaray taraftarının Falcao'yu bekleyişi #FalcaoGeliyoruz

Sabah saatlerinden itibaren Florya Genel Havacılık önünde toplanan Galatasaray taraftarları heyecanla Radamel Falcao'nun inişini bekledi. 16:00'da İstanbul'da olması beklenen Falcao'nun inişi beklenmedik bir şekilde 19:30'a ertelendi. Bu süre içerisinde taraftarlar bekleyişlerini sürdürmeye devam etti.

Galatasaray taraftarının Falcao'yu bekleyişi #FalcaoGeliyoruz

Radamel Falcao’nun gelişi nedeniyle E5, Atatürk Havalimanı’na giden yollar, sahil yolu, Florya, Sefaköy, Yeşilköy yollarında  büyük yoğunluk yaşandı. Yetkililer daha sonra Falcao'nun gelişinin 16:00'dan değil 19:30'da olacağını bildirdi. 


Galatasaray'ın Fransa ekiplerinden Monaco'dan transfer ettiği Radamel Falcao için heyecanlı bekleyiş sabah saatlerinde başladı.

10 binleri aşan taraftar grubu, karşılamaya katılmak için Florya Genel Havacılık önünde toplandı. Galatasaraylı taraflarlar, uzun süre yıldız oyuncunun İstanbul'a inmesini bekledi.  

Abdurrahim Albayrak 16:46 Twitter'dan yaptığı paylaşımda "Geliyoruz" yazarak sarı kırmız emoji kalpler koydu. Aéroports de la Côte d’Azur'dan yapılan paylaşımda Falcao ve eşi Lorelei Tarón çocuklarıyla birlikte İstanbul'a gelecekleri uçağın önünde poz verdikleri görülüyor. 

Üstbaşlık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol