Luiz Gustavo: Bu büyük camiayı hak ettiği şampiyonluklara ulaştırmak için elimden geleni yapacağım

Fenerbahçe'nin yeni transferi Brezilyalı yıldız futbolcu Luiz Gustavo Dias, kendisini çok mutlu ve motive hissettiğini belirterek Fenerbahçeyi hak ettiği şampiyonluklara ulaştırmak ve taraftarımızı mutlu etmek için elinden geleni yapacağını ifade etti.

Luiz Gustavo: Bu büyük camiayı hak ettiği şampiyonluklara ulaştırmak için elimden geleni yapacağım

Fenerbahçe'nin yeni transferi Brezilyalı yıldız futbolcu Luiz Gustavo Dias, Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu. 

Kendisini sarı lacivert renklere bağlayan sözleşmeye imza attıktan sonra Fenerbahçe Televizyonu’na konuşan Luiz Gustavo, “Gerçekten kendimi iyi, mutlu ve motive hissediyorum. Benim için yeni bir başlangıç ve yeni bir hikaye. Takım arkadaşlarıma yardım etmek istiyorum. Çok büyük geleneği olan bu büyük camiayı tekrar hak ettiği şampiyonluklara ulaştırmak ve taraftarımızı mutlu etmek için elimden geleni yapacağım.” ifadelerini kullandı. 

Taraftarın  kendisi için yaptığı güzel yorumları takip edip etmediğine ilişkin soruya ise 32 yaşındaki futbolc, “Öncelikle şunu çok net bir şekilde ifade etmek istiyorum ki benim hiçbir sosyal medya hesabım yok. Sosyal medyada benim ağzımdan yazılan hiçbir şeyin doğruluk payı yok. Sosyal medya hesabım olmadığı için de taraftarlarımızın açıkçası benim hakkımda yazdığı şeyleri çok fazla takip edemedim. Tabii ki çok fazla taraftarın beni uzun süre beklediğini duymuştum. Hem taraftarımızın hem de Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin uzun uğraşları için çok mutluyum. En iyi şekilde geri karşılık vermek istiyorum.” cevabını verdi.

Üstbaşlık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol