Volkan Demirel jübilesini yapıyor, Fenerbahçe'de antrenör oluyor!

Fenerbahçe'nin, tecrübeli kaleci Volkan Demirel ile transfer döneminin sona ermesine saatler kala yola devam etme kararı aldığı ifade edildi. Sarı lacivertlilerin 37 yaşındaki file bekçisi, antrenör ekibinde yoluna devam edecek.

Volkan Demirel jübilesini yapıyor, Fenerbahçe'de antrenör oluyor!

Fenerbahçe 'den yapılan resmi açıklamaya göre; 17 yıldır kalecilik kariyerini sürdüren Volak Demirel bundan sonra sarı-lacivertli ekibin teknik ekibinde yer alacağı bilgisi paylaşıldı.

Açıklamada şu şekilde: "Fenerbahçemizin şanlı formasını 17 yıldır başarıyla taşıyan, kulübümüzün sembol isimlerinden olan Volkan Demirel ile kulübümüz arasındaki görüşmeler karşılıklı anlaşma ile karara bağlanarak, odak noktasında ‘Fenerbahçelilik’ olan yepyeni bir yolculuğa adım atılmıştır.
 
Kaptan Volkan Demirel onurla taşıdığı görevine bundan böyle Sarı Lacivert renklerimiz altında teknik ekibimizin bir parçası olarak devam ederek, eşsiz deneyimlerini geleceğin Fenerbahçe’sinin başarıları için sarf edecektir.
 

VOLKAN DEMİREL'İN JÜBİLESİ


Bu doğrultuda, değerli futbolcumuz için kulübümüze yakışan bir şekilde jübile organizasyonu gerçekleştirilecek olup, organizasyon tarihi ve detaylarına dair bilgiler ilerleyen dönemde camiamıza duyurulacaktır.
 
Fenerbahçeli Volkan’a, kalecimiz ve kaptanımız olarak kulübümüze bugüne dek verdiği tüm emekleri için teşekkür ediyor; bu büyük kulübün çatısı altında üstleneceği yeni görevinde sonsuz başarılar diliyoruz.
 
Şimdi şanlı renklerimizle, aynı tutkuyla hep birlikte yeni yolculuklara!" 

Üstbaşlık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol