Apple iPhone 11, iPhone 11Pro, iPhone 11 Max'i tanıttı

Dünya devi Apple 10 Eylül'de düzenlediği lansmanda yeni ürünlerini tanıttı. Ürünler arasında en dikkat çekenler her zamanki gibi akıllı telefonlar oldu. iPhone 11, iPhone11 Pro, iPhone11 Max üçlü kamer sistemi ve gelişmiş işlemci sistemiyle beğeni topladı.

Dünya devi Apple 10 Eylül'de düzenlediği lansmanda yeni ürünlerini tanıttı. Ürünler arasında en dikkat çekenler her zamanki gibi akıllı telefonlar oldu.   iPhone 11, iPhone11 Pro, iPhone11 Max üçlü kamer sistemi ve gelişmiş işlemci sistemiyle beğeni topladı. 

Lansamanda  iPhone 11'in ABD fiyatı 899 Dolar,  iPhone11 Pro 999 Dolar, iPhone11 Max 1099 Dolar olarak açıklandı. Yeni ürünlerin ön plana çıkarılan özellikleri ise yüksek görüntü kalitesi ve grafik işlemcisiyle profesyonel anlamda sinema kalitesinde filmler oluşturabilecek özellikleri oldu.

Apple iPhone11, 2 kamerası ve su geçirmez özelliğine sahip, telefon ayrıca bir koruyucu kılıfa  gerek duyulmadan kullanılabiliyor.

Apple iPhone11 Pro ise 3 kamerya sahip bunlar ekstra geniş açı, geniş açı ve telefoto. Telefon su geçirmeme özelliğine sahip, kamarası gece çekim modu sayesinde orijinal kareler yakalamaya olanak tanıyor.

Osman Yakut

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol