Arzum OKKA akıllı kahve makinesi sesli komutla kahve hazırlıyor

2019 IFA Berlin Uluslararası Elektronik Ürünler ve Teknolojileri Fuarı'nda, OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılımını misyon edinen Arzum, ziyaretçilerini közde pişmiş, bol köpüklü Türk kahvesiyle karşıladı.

Arzum OKKA akıllı kahve makinesi sesli komutla kahve hazırlıyor

Arzum, 6-11 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen 2019 IFA Berlin Uluslararası Elektronik Ürünler ve Teknolojileri Fuarı'nda gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım ve ütü olmak üzere 6 ürün kategorisindeki en yeni teknolojilere ve tasarımlara sahip ürünlerini tanıttı.

OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılımını misyon edinen Arzum, ziyaretçilerini közde pişmiş, bol köpüklü Türk kahvesiyle karşıladı. OKKA Ailesi'nin en yeni üyesi OKKA Grandio Duo'yu ilk kez lanse eden Arzum, sergilediği çay makineleriyle de mutfaktaki ustalığının altını çizdi. Tasarımı ve teknolojisi ile dikkat çeken Arzum OKKA Swarovski, Arzum X Beymen Club Koleksiyonu ve Arzum Kiraz Çiçeği Serisi de büyük ilgi gördü. Sadece Arzum'da yer alan ürünlerini ‘Sadece Arzum’da’ konseptiyle tüketicilerine sunan marka bu ürünleriyle de IFA 2019 Fuarı'nda farklılığını ortaya koydu. Kişisel bakım ve ütü serisiyle en yeni teknolojileri sunan Arzum, pazarda hızla pay aldığı süpürge kategorisini de sergiledi.

IOT özellikli ilk ürünleri Olimpia Smart ve Arzum OKKA'yı fuarda lanse eden Arzum, teknolojisini konuşturdu. IOT özellikli elektrik süpürgesi Arzum Olimpia Smart, filtre temizliği ve performans ile ilgili güncel durumun akıllı telefonlardan kolaylıkla takip edilmesini sağlıyor. IOT özellikli Arzum OKKA ise, sesli komut ile uzaktan kahve siparişi verebilme, uygulama aracılığıyla kendi kendini temizleme gibi kolaylıklarla tüketicilere OKKA'lı bir Türk kahvesi deneyimi yaşatıyor. Hatta fal da bakabiliyor! IOT özellikli OKKA ile tüketiciler Android telefonlarından "Hey Google! Bana OKKA'lı bir kahve yapar mısın?" diyerek kahve siparişi verebiliyor.

Arzum Olimpia Smart, Türkiye’nin ilk IOT’li siklonik süpürgesi olurken,Arzum OKKA da dünyanın ilk IOT özellikli Türk kahvesi makinesi olma özelliğini taşıyor.


Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirme Direktörü Mehtap Yıldız konuyla ilgili olarak; “Biz de bu eşik atlama döneminde tüketicilerimizi sevindirecek teknolojik bir yenilik sunuyoruz. Tüketicilerimizin hayatını daha da kolaylaştıracağını ve keyiflendireceğini düşündüğümüz ilk IOT özelliki makinelerimizin lansmanını IFA Fuarı'nda gerçekleştirdik." dedi.

Bu yenilikler tüketiciler kadar bizleri de mutlu ediyor ve heyecanlandırıyor. Ciromuzun yüzde 3’ünü Ar-Ge faaliyetleri için ayırdık. Şu anda 10’a yakın AR-GE projesi üzerinde çalışıyoruz" dedi.

Üstbaşlık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol