İnternette haber yayınlama, bülten yayınlama

Kurumunuz veya şirektinizle ilgili bültenleri; tanık olduğunuz veya başınızdan geçen bir olayın haber olarak yayınlatmak son dönemlerde oldukça kolaylaştı. Haber Gönder seçenğini kullanarak, bülten ve haberleriniz ustbaslik.com'da yayınlayın. İnternette haber yayınlama, bülten gönderme bir tık kadar basit 

İnternette haber yayınlama, bülten yayınlama

Kurumunuz veya şirektinizle ilgili bültenleri; tanık olduğunuz veya başınızdan geçen bir olayın haber olarak yayınlatmak son dönemlerde oldukça kolaylaştı. Haber Gönder seçenğini kullanarak, bülten ve haberleriniz ustbaslik.com'da yayınlayın. 


Vatandaş gazeteciliği adına önemli bir adım atan Üstbaşlık Haber, bu fırastı tüm internet kullanıcılarının hizmetine sundu. 


Haber Gönder seçeneğiyle paylaşmak istediğiniz haberleri bize gönderin. Editörlerimizin kontrolü sonrası haberleriniz büyük ölçüde haber kategorilerimiz içerisinde yayınlanacaktır.


Haberinizin yayınlanması için şu hususlara mutlaka dikkat edilmesi gerekiyor: İsim ve soyisim açık ve doğru bir şekilde yazılacak. E-posta adresi belirtilecek. Haberde kullanılmak üzere 70-80 karakteri geçmeyen bir başlı atılacak. Haberin internette kolay bulunaması için haber detay içeriğiyle eşleşecek şekilde bir kelime veya iki, üç kelimden oluşan anahtar kelimeler yazılacak. Detaylarda ise anlatılamak istenen konu "Kim, Ne, Nerede, Ne Zaman, Nasıl, Neden" sorularının yanıtını içermelidir. 

Ekleyeceğiniz fotoğraf boyutunun 635x325 pixel ve 72 dpi çözünürlükten küçük olmamamasına özen gösterin. 

Bu link üzerinden internete haber yükleyebilirsiniz HABER GÖNDER


haber yayınlamak istiyorum, haber olarak yayınlatmak, bülten yayınlamak istiyorum, bülten gönder, haber gönder, siteye haber gönder, haber yayımlama, bedava haber yayımlamak, haber sitelerinde bülten yayınlamak,  
   

Üstbaşlık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Bilal kçükdürsün 2 yıl önce

Tekirdağ çorlu ilçesi bağli 18 yaşindaki Bilal küçükdürsun kendini 2 kattan aşşaği atarak yere düştü olay mahelli tarafindan fark edildi acil abbulans çağirıldı Çorlu devlet hastasine kaldirildi yoğun bakıma alınarak yaşam için mücadele veriyor olay incelemeye alındı neden intihara kalkişfiği araştırılıyor.