#Twitter masaütü kullanıcıları için değişti

Sosyal medya platformlarında twitter masaüstü kullanıcıları için tasarım değişikliğine gitti. Kullanıcılar masaüstü bilgisayarlarında daha fazla özelleştirmeye ulaşabilecek. 

#Twitter masaütü kullanıcıları için değişti

Twitter masaüstü bilgisayarlar için bir dizi değişiklik sundu. Değişiklik ilanını kullanıcılarla paylaşan Twitter değişiklikle ilgili sayfa kullanıcılarına, "Sosyal medya Görünümünü çabucak özelleştir. Metninin rengini ve boyutunu hemen kişiselleştirebilir ve karanlık mod seçimini kontrol edebilirsin. Bu ayarları yalnızca sen görebilirsin." mesajıyla karşılıyor.

Değişiklikler arasında en dikkat çekici özellikler, 4 farklı Yazı tipi boyutu, 6 farklı tema renk seçeneği, 3 farklı tonda arka plan ışı seçeneği olarak öne çıkıyor.

Yapılan değişikler uygulandıktan sonra sol sütunda Anasayfa, Keşfet, Bildirimler, Mesajlar, Yer İşaretleri, Listeler, Profil ve Daha fazla seçenekleri yer alırken orta sütunda profil sayfası ve zaman akışı, yani twitler yer alıyor. Anasayfada sol kısımda hastagler ve takip önerileri sıralanıyor. 


Twitter yaptığı değişikliklerle reklam sunmak için en verimli mecralardan olan masaüstü kullanıcılarını eğlendirerek bağlılıklarını artırmayı hedefliyor. 


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol