Gelinler kaynanalar odasını bastı! Gelinim Mutfakta 344. Bölüm

Gelinim Mutfakta 344. Bölümde Yağmur, Reyhan Hanımın kendisi hakkında söylediklerinden sonra kayanalar odasına gidiyor ve onun arkasında da diğerleri...

Gelinim Mutfakta 344. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Elif Akçam ve Hatice Karabulut aldı! Çeyrek altını ise, bir gelin kazandı!

Gelinlere Reyhan Hanımın, Yağmur hakkında söyledikleri VTR ile izlettirildi. Videoda Reyhan Hanımın, Yağmur dominantlığı hakkında olumsuz açıklamaları bulunuyordu. Yağmur izledikten sonra soluğu kaynanalar odasında alıyor. Reyhan Hanıma sert bir tepki gösteriyor. Çiğdem Hanım ise, Reyhan'ın odaya gelmesinden rahatsız olduğunu söyleyerek çıkmasını istiyor. Yağmur'un kaynanası Necla Hanım da, Çiğdem Hanımın bu çıkışına öfkeleniyor ve onunla tartışmaya başlıyor. Kaynanalar odasının perdesi kapalı olduğu için içeride neler olduğunu merak eden diğer gelinlerde odaya doluşunca ortalık karışıyor...

Gelinim Mutfakta 344. Bölümde Çiğdem Hanım, Hüsniye Hanımın puanlamasından sonra sinirlerine hakim olamıyor ve ağlamaya başlıyor!

Hüsniye Hanımın tadım ve puanlaması sonrası ortalık bir kez daha karıştı. Her zamanki gibi 1'leri kullanıp, açıklamalarında alaycı bir tavır takınması herkesi germeye başladı. Özeliikle puanlama sonrasında Çiğdem Hanım açtı ağzını, yumdu gözünü. Onu vicdansızlıkla suçladı ve öfkeli haliyle ortalığı kasıp kavurdu. Hüsniye Hanım ile diğerleri de harareti yüksek tartışmanın içerisine girdiler. Sonrasında ise Çiğdem Hanım, sinir boşalması yaşayarak ağlamaya başladı. Fatih Ürek onu teselli etmeye çalışsa da öfkesi dinmek bilmedi..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol