Hazer Amani, The Taste Türkiye'ye transfer oldu

Televizyon ekranlarında yemek programlarına farklı bir boyut katan yarışmalardan Master Chef Türkiye ve The Taste Türkiye arasında kıyasıya bir reyting rekabeti yaşanacak. Geçen Sezon TV8'de yayınlanan Master Chef Türkiye'de jüri üyeliği yapan Hazer Amani FOX TV'deki The Taste Türkiye'ye transfer oldu.

Hazer Amani, The Taste Türkiye'ye transfer oldu

Televizyon ekranlarında yemek programlarına farklı bir boyut katan yarışmalardan Master Chef Türkiye ve The Taste Türkiye arasında kıyasıya bir reyting rekabeti yaşanacak. Geçen Sezon TV8'de yayınlanan Master Chef Türkiye'de jüri üyeliği yapan Hazer Amani, FOX TV'ye transfer oldu. Ünlü şefler Hazer Amani ve Esen Hünal The Taste Türkiye kadrosuna dahil oldu. 


The Taste Türkiye yarışmasının 2. sezonu için geri sayım devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen şeflerinin jüri koltuğunda oturduğu ve 12 yarışmacının kıyasıya rekabet ettiği The Taste Türkiyenin ilk sezonu büyük ilgiyle izlenmişti. Hazırlıkları son hız devam eden yarışmanın 2. sezonunda ise Ali Ronay ve Rafet İnce’ye jüri koltuğunda ünlü şef Esen Hünal eşlik edecek.

 

Hazer Amani “The Taste Türkiye”de lezzet yarışına yön verecek!

En yaratıcı şef ödüllü Hazer Amani’nin moderatörlüğünü üstleneceği ve lezzet yarışına yön vereceği “The Taste Türkiye”nin 2. sezonunda da mutfakta şefler yaratıcılıklarını yarıştırırken, 2. etapta Amani de yarışmacılara mentor şef olarak destek verecek.

 

Programda yarışmacılar, 12 hafta boyunca hazırlayacakları lezzetli yemekleri Ali Ronay, Esen Hünal, Rafet İnce ve Hazer Amani’ye beğendirmeye çalışarak, kıyasıya yarışacaklar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol