İsmail abi, Bir Aile Hikayesi'ne doktor olarak girdi

TRT1'de yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisiyle hafızalarda İsmail abi olarak yer edinen Serkan Keskin FOX TV'de Bir Aile Hikayesi'nin Ufuk’u olarak gönüllerde taht kuracak. 

TRT1'de yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisiyle hafızlarda İsmail abi olarak yer edinen Serkan Keskin FOX TV'de Bir Aile Hikayesi'nin Ufuk’u olarak gönüllerde taht kuracak. Sevilen dizi “Bir Aile Hikayesi”, 14 Eylül Cumartesi saat 20.00’de yeniden izleyicisiyle buluşacak.

Berk (Birkan Sokullu)’nun eski eşi Nil (Ezgi Eyüboğlu)’i tekrar kazanmak için çabalarken karşısına büyük bir rakip olarak hayat iştahı çok kabarık, enerjisi yüksek, efkarı bile neşeli bir doktor olan Ufuk Damar çıkacak. Ufuk karakterine ise son yılların başarılı oyuncusu Serkan Keskin hayat verecek.

Bir Aile Hikayesi Oyuncuları

Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan’a, İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı, Serkan Ercan, Ezgi Eyüboğlu ile Servet Pandur gibi sevilen oyuncuların eşlik ettiği, yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Şenöy ve Murat Öztürk’ün oturduğu ve senaryosunu Deniz Madanoğlu’nun kaleme aldığı dizinin yeni bölümü için geri sayım başladı.

Üstbaşlık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol