Murat Boz, İzmir'de Öldür Beni Sevgilim filminin özel gösterimine katılacak

Başrollerini Murat Boz ve Seda Bakan’ın paylaştığı, büyük merakla beklenen “Öldür Beni Sevgilim” filminin İzmir özel gösterimi, 2 Mart Cumartesi günü İzmir Optimum’da gerçekleşecek. Film öncesi “Öldür Beni Sevgilim” filminin başrol oyuncuları Murat Boz, Seda Bakan ve film ekibi, Optimum’da İzmirli sinemaseverler ile buluşacak.

BKM film yapımcılığında beyazperdeye taşınan filmin kadrosunda; Murat Boz ve Seda Bakan’ın yanı sıra Açelya Topaloğlu, Özgür Emre Yıldırım, Seda Güven, Yosi Mizrahi, Dilşad Şimşek ve Ali Yoğurtçuoğlu gibi oyuncular da yer alıyor.

Yönetmenliğini Şenol Sönmez’in, senaristliğini Murat Dişli’nin üstlendiği Öldür Beni Sevgilim filminin oyuncuları, BKM Ege Bölge Temsilciliği Dev Ajans organizasyonu ile 2 Mart Cumartesi günü saat 16.15’de Optimum AVM’de sevenleriyle buluşacak. Söyleşi ardından oyuncular, 16:45’te Optimum Cinemaximum salonlarında filmi hayranlarıyla birlikte izleyecek.

Filmin Konusu:

Öldür Beni Sevgilim, birbirlerini öldürmeye karar veren bir çiftin hikayesini konu ediyor. Okan ile Demet, 5 yıldır evli olan bir çifttir. Ancak birlikte geçirdikleri senelere rağmen ilişkileri pek de iyi değildir. İkilinin aşkı masal gibi başlamış, büyük heyecanlarla devam etmiş ve mutlu sona ulaşmıştır. Ancak evliliğin ardından hayatları sıradanlaşmaya başladıkça, çiftin içindeki o heyecan duygusu da ölmeye başlamıştır. 5 yılın sonunda ikili adeta birbirinden bunalmış hale gelir. Farklı hayatlar isteseler de bunu dile getiremeyen ve ses çıkarmadan, içten içe birbirlerine sinir olmaya başlayan genç çift, evlilik yıldönümlerinde büyük bir yanlış anlamanın kurbanı olur. Yaşanan yanlışlık sonucunda 5 yıllık karı-koca birbirlerini öldürmeye karar verirler. Bunun için uygun yollar arayan çiftin yaşadıkları hem tehlikeli hem de komik hallere gelecektir...

Üstbaşlık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol