Survivor'da yeni takımlar, takımlar nasıl seçildi?

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasında takımlar yeniden belirlendi. Acun Ilıcalı bu değişikliği izleyicinin isteği üzerine yaptığını söyledi. İşte yeni takımlar...

Survivor'da yeni takımlar, takımlar nasıl seçildi?

Survivor Türkiye Yunanistan'da takımlar yeniden belirlendi. Yapılan oylama sonucu Türk takımından Seda, Yunan takımından Katerina kaptan olarak seçildi. Takımlar bundan sonra siyah ve beyaz takım olarak isimlendirilecek. Seda'nın takımı beyaz, Katerina'nın takımı ise siyah takım oldu.

İşte Survivor'da yeni takımlar

Seda'nın takımı beyaz takımda; Afroditi Skafida, Büşra Yalçın, Ria Kolovou, Sabriye Şengül, Nikos Kosmas, Hikmet Tuğsuz, Tony Stavratis, Bora Edin, Kyriakos Pelekanos, Okay Köksal yer aldı.

Katerina'nın takımı siyah takımda ise; Sude Burcu, Dimitra Vamvakousi, Melisa Emirbayer, Elpida Meziridou, Atakan Işıktutan, Panagiotis Konstantinidis, Yusuf Karakaya, Spyros Gourdoupis, Emre Durak yer aldı.

Acun Ilıcalı takımları izleyicilerin isteği üzerine bu şekilde değiştirdiğini ifade etti. Takımların birbiriyle iletişim kurma çabaları ilginç anlara sahne oldu. 

Osman Yakut

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol