Survivor kim elendi?

Survivor'da adadan ayrılan isim belli oldu. Atakan, Hakan ve Bora eleme potasında mücadele etti. İzleyiciler tarafından yapılan oylama sonucunda bir kişi adaya veda etti.

Survivor kim elendi?

Dominik'te devam eden ve Acun Ilıcalı tarafından yapımcılığı, sunuculuğu yapılan Survivor'da Türk Takım'ından bir kişi adaya veda etti.


Eleme adaylarının yorumları
Atakan, "Büyük bir heyecanla geldim, hala buradayım. Aday olduğum için büyük bir şok yaşadım." diyerek eleme potasında olmasını haksızlık olarak değerlendirdi. Kalmak istediğini söyledi.

Diğer eleme adayı Hakan ise, "Ben hala neden potada olduğumu kavrayamadım. Hayallerim için geldim, potadan çıkarsam önceki performansımı göstermeye devam edeceğim." dedi.

Eleme adaylarından Bora, "Performansım bu kadar iyiyken 2 pota beklemiyordum. Hayatımda ilk kez böyle bir heyecan yaşıyorum. Elenirsem hayallerime kavuşamadığım için özüleceğim." diye son sözlerini aktardı.

Acun Ilıcalı, Türk takımının son dönemlerde çok fazla kaybettiğini söyledi. Türk takımının performansının başlangıçtaki gibi olmadığını belirtti. "Takım çok iyi durumda değil" yorumu yaptı. 

Gecenin sonunda yapılan oylama sonrası veda eden isim Hakan oldu.

Üstbaşlık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Mähriii 3 yıl önce

Tutmuyorum ama gitmeseydi iyidiya sey gitse iydi kardeşim deme ama guzel kardeşim diyen borra