Yedinci Koğuştaki Mucize 11 Ekim'de vizyona giriyor

Sinemanın yerli yapımlarından olan Yedinci Koğuştaki Mucize filmi 11 Ekim'de beyaz perdede seyirciyle buluşacak.

Sıradan hayatı bir anda alt üst olan Memo’nun iyilik dolu çocuk kalbi ve her şeyden çok sevdiği kızı dışında bir dünyası yoktur. Memo suçsuzdur ve şimdi yaşamına geri dönebilmesi için bir mucizeye ihtiyacı vardır…

Sinemanın yerli yapımlarından olan Yedinci Koğuştaki Mucize filmi 11 Ekim'de beyaz perdede seyirciyle buluşacak. Film konusuyla izleyenlere duygu dolu anlar yaşatacak bir dramı  yansıtıyor. Filmin başrolünde son dönemde oynadığı dizi ve reklam filmleriyle adını duyuran Aras Bulut İynemli yer alıyor. 

Yıllarca unutulmayacak çarpıcı bir baba-kız ilişkisini konu alan Yedinci Koğuştaki Mucize filmi adalet arayışını çarpıcı bir şekilde ele alıyor. Filmin yapımcılığını Lanistar Media ve  Motion Content Group'un yaptı. 

Filmin fagmanında yer alan “Senin baban kimselere benzemez, çünkü baban seninle aynı yaşta” sözü seyircilerin yoğun duygusal anlar yaşayacağının işaretini veriyor. 

Etkileyici bir senaryoya sahip olan film, kızına çok bağlı masum bir babanın adalet arayışını beyazperdeye aktaracak. Baba ile kızının bu umut dolu, mucizevi hikayesi izleyenlerin hayatlarına dokunarak derin bir etki bırakacak. Çekimleri Muğla ve İstanbul’da gerçekleştirilen “Yedinci Koğuştaki Mucize” 11 Ekim’de Sinemalarda!

Filmin yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin yaptı. 

7. Koğuştaki Mucize Filmin oyuncuları 

Oyuncular:

Aras Bulut İynemli
Nisa Sofiya Aksongur
Celile Toyon   
İlker Aksum
Mesut Akusta
Yıldıray Şahinler
Yurdaer Okur
Sarp Akkaya
Deniz Baysal
Deniz Celiloğlu
Ferit Kaya
Hayal Köseoğlu
Gülçin Kültür Şahin
Doğukan Polat
Emre Yetim
Serhan Onat
Serhat Üstündağ
Nadi Güler
Özgür Dereli
Basri Albayrak
Özgür Avşar
Mert Zaim
Serdar Akülker
Cankat Aydos

Üstbaşlık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol