Yemekteyiz; Seda Sayan mı Onur Büyüktopçu'yu işinden etti?

Tv8'in sevilen yemek yarışması Yemekteyiz'in geçtiğimiz sezon sunucusu Onur Büyüktopçu'dan Seda Sayan hakkındaki iddialara ilk kez yanıt geldi.

Yemekteyiz; Seda Sayan mı Onur Büyüktopçu'yu işinden etti?

Yemekteyiz'den ayrılmasıyla hayranlarını üzen, kısa süre içerisinde de Show TV'de Damat Bayıldı adlı bir programa başlayan Onur Büyüktopçu, merak edilen bir soruyu cevapladı. Büyüktopçu, Yemekteyiz'den ayrılmasının sorumlusu olarak gösterilen Seda Sayan hakkında konuştu.

internethaber.com yer alan habere göre; Bildiğiniz üzere iki sene boyunca TV8'deki 'Yemekteyiz'i sunan Onur Büyüktopçu, geçen sezon sonunda programı bırakmıştı. Yerine Seda Sayan gelmişti. Bu karar nedeniyle Acun Ilıcalı eleştirilmişti.

Haberlerin aslı yok: Onur Büyüktopçu, sunduğu Yemekteyiz programının yola Seda Sayan’la devam etmesi sonrası ortaya atılan iddiaları yalanladı. “Ayağımın kaydırıldığı yönündeki haberlerin aslı yok." diyen Büyüktopçu şu ifadelerde bulundu;

Bayrağı benden devraldı 

''Böyle bir şey asla yok. Ben haziranda ayrılacaktım. Bunu da yapımcıma şubatta ilettim. Değişik bir şeyler yapmak istediğimi söyledim. Seda Hanım tecrübesi ve başarısıyla bayrağı benden devraldı.' Allah herkesin ekmeğini versin.


Reytingleri daha da düşmüştü: Onur Büyüktopçu'nun Yemekteyiz'den ayrılmasının ardından programın reytingleri daha da düşmüştü. Sevilen sunucu, Show TV'de Damat Bayıldı adlı programla sevenlerinin karşısına çıkmaya başlamıştı.


Peki Onur Büyüktopçu kimdir?

Onur Büyüktopçu, 24 Nisan 1982’de İstanbul’da doğdu. Babası Çankırılı, annesi göçmendir. On sekiz yaşına kadar İzmir’de yaşadı ve öğrenimini burada tamamladı.Dil ve tiyatro okulu için İngiltere’ye giden Büyüktopçu, Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy’de eğitim aldı. Oyunculuğa ilk adımını 2003 yılında Lise Defteri adlı dizi ile attı ve bu dizide Yusuf karakterini canlandırdı.Yabancı Damat, Doktorlar gibi dizilerde konuk oyuncu olarak rol aldı. 2010 yılında Güz Gülleri adlı dizide rol aldı. 2015-17 yılları arasında Kiralık Aşk dizisinde Koray rolünü canlandırdı. TV8’de yayınlanan Yemekteyiz programının sunuculuğunu yaptı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol