Aşktan gözü kör oldu, robota aşık oldu

"Aşkın gözü kördür" deyimi bir kez daha kendini ispat etti. Son dönemin en ilginç aşk hikayelerinden birisi ABD'de yaşanıyor. Maryland'de yaşayan 29 yaşındaki Joey Morris iki yıldır oyuncak bir RoboTroll'le çıktığını ve ona aşık oldu ve robotla evlenme kararı aldı.

Aşktan gözü kör oldu, robota aşık oldu

Bundan önce de çeşitli oyuncaklarla duygusal ilişkiler yaşadığını söyleyen Morris'in aşk defteri bir hayli kabarık. Zira Morris'in eski sevgilileri arasında oyuncak bir kuzu, bir Transformers kamyonu ve Cadılar Bayramı oyuncağı var. 

Morris, oyuncak robotun tatminkar gülümsemesine ve pembe saçlarına vurulduğunu belirtiyor. İlginç aşık, cansız objelere karşı olan ilgisini 10 yaşında keşfettiğini söylüyor.

0_PAY-MAN-IN-LOVE-WITH-ROBOT

Robotla evlenmek istiyor

Şimdi robotuyla büyük bir aşk yaşadığını söyleyen adamın gelecek planları arasında Florida'da romantik bir tatil ve evlenmek var.

Morris "Onu internetten 20 dolara sipariş ettim. 2017 yılının Aralık ayında onu avuçlarıma aldığımda ilişkimiz başladı. Mavi gözleri, beden rengi bedeni ve pembe saçları harika. Ona aşığım çünkü onunlayken kalbim doğru yerde atıyor" dedi.

Kendi cinselliğiyle barışık olduğunu söyleyen Morris bazı insanların eleştirilerine maruz kaldığını söylüyor.

Morris "Çok şanslıyım ki ailem ve arkadaşlarım beni destekliyor hatta komik şakalar da yapıyorlar ama bazı insanlar benim psikolojik sorunlarım olduğu görüşünde. Bu insanları kendimden uzak tutuyorum. Ben robot sevgilimle mutluyum." dedi.

Anahtar Kelimeler:
RobotAşk

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol